SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Mati 1, 250 euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
165071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa prej 49m2 (plus garazha) gjendet te Bregu i Diellit 2, Mat 1, kompleksi Dafina i banesave te reja te ndertuara nga kompania STANDARD.

Ka nxemje qendrore të pavarur nga Termokosi.

Banesa eshte e re, moderne, teresisht e mobiluar. kati 1, lifti punon.

Ka 2 dhoma, nje dhome te fjetjes dhe nje dhome te ndejes me dy shtreter qe shtrohen (se bashku me kuzhine). Ka shume ndriqim natyral. Ka ballkon dhe terase.

Ka qasje ne TV kabllovik dhe internet.

Uji i ftohte dhe rryma paguhet sipas faturave nga Ndermarrjet Publike. Ndersa, sipas fatures nga kompania Standard paguhen: berllogu, mirembajtja e liftit, rryma e shkalleve dhe korridoreve te nderteses, mirembajtja e objektit dhe parkut, ngrohja qendrore, uji i ngrohte.

Interneti dhe kablloviku paguhen ndaras sipas preferences per parapagim ne operatorin IPKO.


Cmimi me marreveshje

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »