SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 50m2 kati i 2 ne lagjen Arberia
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:48
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomshe 50m2, ne katin e 2-te ne lagjen Arberia, ndertim i Kompanise Art Grup, perballe Ambasades Austriake.
Banesa eshte e gatshme per banim dhe ka kete renditje:
- salloni me kuzhine
- dhome e fjetjes
- banjo
- koridori
- ballkon
Qmimi eshte 800 euro per m2, qmimi i diskutushem..

Agjensioni DION Prishtine
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »