SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 93 m2, kati 4, ne Kalabri (Emshir)
Çmimi :
€780.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vendi: Emshir/Kalabria, Prishtine
Objekti: Lesna, Kompleksi Nexhi 2
Kati: 4
Viti i ndertimit: Shtator, 2013
Siperfaqja: 93 m2
Numri i dhomave: 3
Mobilimi: sipas marreveshjes
Dyshemeja: parket
Uje/Energji elektrike: 24 h
Hyrja ne ndertese dhe ashensori: me kartele
Sistemi i komunikimit me jasht hyrjes: me interfon
Miremabjtja e nderteses (pastrami, ashensori, dritat ne korridor, etc): 1 here ne jave
Lindja e diellit kah dhoma e gjumit; perendimi kah dhoma e dites


Banesa ka 2 dhoma gjumi, dy ballkone, dy banjo, korridor te gjere, kuzhine, dhome te dites. Nuk ka banesa ne balle ne asnjeren ane. Parking i mjaftueshem rreth nderteses. Te gjitha dokumentet jane ne rregull.

Cmimi i negociueshem.
Informata rreth publikuesit
Zgjim
Prishtinë
049113223
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »