SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia me qira 240 m2 ne veternik ! Delta
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
165084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet ne Lagjen “Janina”, rr. Tefta Tashko, prapa Grand Store. Shtëpia përbëhet nga: salloni (40m2), kuzhinë, tre dhoma gjumi, një dhomë pune (secila dhomë ka ballkon), dy banjo, një shpajz, garazh për dy vetura, bodrum, nxemje qendrore, rrymë dhe ujë 24 orë (bunar + rezervuar uji), kopsht modern të rregulluar shumë bukur 300m2, vend shumë i qetë. Shtëpia është e orientuar kah lindja dhe jugu dhe ndodhet në një vend shumë të qetë për të jetuar
Për ma shum informarta 049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »