SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ulpian dhe te qafa ! Delta
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
165091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e mobiluar eshte ne katin e 3 parking te mjaftushem parking te mjaftushem gjithashtu dhe nje banes te qafa e mobiluar me 75m2 Ne ulpian 220 Te qafa 280 Për informata 049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »