SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Emshir
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
165105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne Emshir, banesa eshte 60 m2, komplet e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per qift.
Renditja:
-Sallon me kuzhin
- dhome gjumi
- Koridor
- banjo dhe teras
044 255 748Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flor
Prishtinë
044 255 748
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »