SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN PER Vetem 19Mij Euro 60m2 kto oferta jan vetem te ne HOME VIP-a
Çmimi :
€19,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Oxhak
ID e produktit :
165113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANES vetem 19.000mij Euro
60m2 kati 5.
Shesim Banesen qe eshte 60m2 te Pro kredit Bank te stacjoni i autobusave .
Banesa Ndodhet ne katin e 5.
Banesa nuk posedon lift.
Banesa nuk posedon ballkon.
Banesa ka nevoj per renovim
Banesa esht ne nje vend dhe pozit fenomenale .
Banesa gjindet afer te gjithave gjerave elemtare per jetes
Banesa ka afer Shkollen Xhemaj Kada ,Stacjonin e autobusve per ball. Stacjonin e trenit.1Min. Banken.Qerdhet. Shkollen e mesme 1min furrat per ball banese.Restorantet ,Caffe,Marketet.Etj Etj me nje fjal mu ne mest te gjitha gjerave qe i nevojiten nje familje.
.
------RENDITJA E BANESES.------
.
2-Dhoma te gjumit .
1-Sallon
1-kuzhin
1-Banjo
1-Shapjz{DEPO}
1-Koridor madh.
- Podrum 11m2
- Parking per vetur.
-Banesa ka te regulluar tani me nje super Park para banesave me shum estetik e mirmbajtje Shum lart ku posedon parkin ulse per pushim , ndriqim, dhe vend per femi.
-Andaj ju qe deshironi nje banes shum te lir dhe ne nje vend shum te pershtatshem per jetes ja nje super mundesi per ju .
.
------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »