SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banesa me sip 56m2(1+1)nëFushë Kosovë ME FLET POSEDUSE(Miri&Sopi)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:08
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
165116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET banesa me sip 56m2(1+1)kati i 1/ME FLETË POSEDUSE në kompleksin(Miri&Sopi)në Fushë Kosovë.
◼Banesa është e gatshme për banim ka një organizim shumë të mirë të hapsirës së brendshme:-qëndrimi ditor/-kuzhina/-dhoma e fjetjes/-banjo/
◼Kompleksi MIRI&SOPI ka një ndërtim shumë cilësor,është ndertuar me arkitektur moderne,,ka pozitë mjaft të mirë,kompleksi është afer shkolle MIHAIL GRAMENO,dhe ka qasje shum të lehtë me pjesë të tjera të qytetit,ka hapsirë të mjaftushme gjelbëruse po ashtu edhe parkingje të jashtme..
📞+37745653447
alisinani25@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »