SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 2 banesa me sip 64.5m2(1+1)ME FLETË POSEDUSE,Fushë Kosovë(Miri&Sopi)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64.5 m²
ID e produktit :
165118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN 2 banesa me sip 64.5m2(1+1)kati i 3/5/ ME FLETË POSEDUSE në kompleksin(Miri&Sopi)në Fushë Kosovë. ◼Banesat janë të gatshme për banim kanë një organizim shumë të mirë të hapsirës së brendshme:-qëndrimi ditor/-kuzhina/-dhoma e fjetjes/-banjo/ ◼Kompleksi MIRI&SOPI ka një ndërtim shumë cilësor,është ndertuar me arkitektur moderne,,ka pozitë mjaft të mirë,kompleksi është afer shkolle MIHAIL GRAMENO,dhe ka qasje shum të lehtë me pjesë të tjera të qytetit,ka hapsirë të mjaftushme gjelbëruse po ashtu edhe parkingje të jashtme.. 📞+37745653447 alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »