SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA ME 54m2 RRUGA B AFER ROYAL, MAT1
Çmimi :
€38,340.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
165121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndertesa gjendet ne afersi te rruges B
Eshte lokacion i mire
Ka parking nentoksor dhe mbitoksor
Ka mjafte oborr dhe hapsire per banoret
Distanca nga ndertesat tjera eshte e madhe
Ndertimi eshte modern dhe secila hyrje i ka nga dy lifta
Ka uje perhere
Qasja ne sherbime publike eshte e lehte sepse shkolla, kopshti per femije, ambulanta, trafiku urban, shitoret, kafeterite, ... qe te gjitha jane ne afersi

Ne ndertese ofrojme banesa me 54m2, 56m2, 85m2, 90m2, 112m2

Çmimi perfundimtar eshte 710€ per meter katror.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »