SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESE KOMFORE 93m2 PRANE STACIONIT TE AUTOBUSEVE
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
165122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e peste afer stacionit te autobuseve ne rrugen kryesore. Me sakt, eshte ndertesa prane qendres DARDHA.

Banesa eshte forte e mire
Ka dhome te madhe te dites, kuzhine te ndare, dy dhoma te medhaja te fjetjes, korridor te madh, banjo, ballkon

Banesa shitet me garazhin nentoksor per parkim dhe me dy depo me nga 3m2 (dyat 6m2)
Eshte e mobiluar ne teresi
Organizmi i baneses eshte forte i mire

Banesa eshte e kyqur ne ngrohjen qendrore te qytetit

Ka uje dhe lift perhere
Eshte prane qytetit sepse vetem rruga e ndan me Dardanine qe do te thote se afer jane shkollat, qerdhja, ambulanta, universiteti...

Çmimi eshte 150000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »