SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESE E RE 55m2 TE QAFA AFER RIIVEST PRISHTINE
Çmimi :
€46,750.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
165124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne ndertim modern
Kati i shtate
Ka dhome dite, kuzhine, dhome te fjetjes, banjo, ballkon
Ka lift dhe uje perhere
Afer qafes dhe shkolles fillore (thene ndryshe kjo banese gjendet ne qender te Prishtines)
Ne katin e peste e kem edhe nje tjeter me 65m2.
Çmimi eshte 850 euro per meter.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »