SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
165129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen komode 45 m2 në lagjen Ulpiana te rruga kryeore te AAK-ja ne Prishtine.
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi posedon TV, rrjetin kabllor digital-internet etj. Preferohet per familjar dhe nderkombetar. Kontakt.:044/184-661.
Informata rreth publikuesit
nusret
Prishtinë
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »