SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA TE PARKU I QYTETIT ME MARVESHJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
165161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qera Banesa exlusive prej 95m2 e cila ndodhet në katin 5, Struktua e Baneses ndahet në Sallon+Kuzhine,dy dhoma të gjumit me krevet dopio,banjo si dhe .dy terasa.
Banesa ndërlidhet ne te dy anët e objektit me pamje atraktive (te pa penguar nga objekte tjera). Po ashtu Banesen e karakterizon fakti se objekti posedon Alarm dhe masa sigurie, Lagje e qete dhe moderne e qytetit. E gatshme per banim.
Cmimi me marrveshje
Për info 044780999(viber), 045980111
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »