SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA TE PARKU I QYTETIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
165162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Super Banesa me qera në Qender të Prishtines e cila ndodhet në një lagje shumë të qetë. Banesa në mbrendësin e saj posedon Sallon+kuzhin, dy dhoma të gjumit, banjo, si dhe ballkon me pamje fantastike.
Çmimi me marrveshje
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »