SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA TE QAFA 300 E
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
165164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me Qira në Qendër të Prishtinës më saktesisht në lagjen Qafa. Banesa ndodhet në katin e tret dhe posedon Sallon, dhomë të gjumit, banjo si de kuzhina ndaras nga Salloni
Çmimi 300€
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »