SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA TE QAFA 250E
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
165165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira Banesa e cila ndodhet në lagjjen Qafa, Banesa ndodhet në kompleksin Qafa në katin e -III-, e cila posedon Sallon,dhomë të gjumit si dhe kuzhinë, Po ashtu posedon edhe Ngrohje qendrore me termokos.
Cmimi 250euro
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »