SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti "Motel Eja"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik
ID e produktit :
165168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objekti "Motel Eja" ne fshatin Budrikë e epërme ne magjistralen GJILAN-FERIZAJ kilometri i 10.Moteli posedon 7 dhoma gjumi,sallen me kapacitet deri ne 100 persona dhe ne total 10 ari oborr.Per qdo informacion me te hollësishem na kontaktoni ne nr.049-885-886 (+viber)/044657426Qmimi me marrëveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Pristina
049/885-886
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »