SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banesa me sip 96m2(2+1)në LIPJAN (Inter group)
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
165193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET banesa me sip 96m2(2+1)në katin 6 në Lipjan(Inter group)..
◼Banesa ka këtë organizim:qëndrim ditor/kuzhina/2 dhoma të fjetjes/depo/
◼Kompleksi Inter Group është ndërtuar me arkitektur moderne, ka një ndertim mjaft cilsorë dhe një pozitë shumë të volitshme per banim..
◼qmimi 450€/m2
📞+37745653447
alisinani25@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »