SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne L. Spitalit ( Mati 1 ) 3 Dhomshe 100 m2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
165203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit - Mati 1 ose me saktesisht perballe Institutit Gjyqesor. Banesa eshte 100m2 ne katin e 2-te. Banesa eshte e mobiluar mire te gjitha i ka te reja komplet mobiljet . Kuzhina me aparatur poashtu eshte e re posedon gjithashtu edhe enelarese. Banesa gjithashtu ka edhe lift 24h Rryme 24h Uje dhe nxemje gjithashtu 24h.

Posedon:

2 Dhoma gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Garazhd

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »