SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA TE KULLAT E ARABVE ME EMSHIR
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
165208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen e cila gjendet ne Kalabri -Emshir me saktesisht te kulla e IV e Arabeve eshte ne katin e 7 posedon dy ashensor eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje

salloni
kuzhina
tri dhoma gjumi
dy banjo
dy ballkona


uje, parking dhe rryme posedon 24 ore

Banesa eshte e pershtatshme per familje apo edhe Studenta

044 433 667
+37744433667 viber
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »