SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Shesh, per Afat te Shkurt
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
165209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira ne Qender, te "Hotel Swis Diamond "Banes eshte ndertim vjeter ne tersi e mobiluar e gatshme per banim, ka 62m2.Ka ndriqim ditor shume te mire.Kuzhina dhe banjo jane me dritare.Gjithashtu eshte e pershtatshme edhe per zyre si zyre per noter,avokat,shoqata te ndryshme etj.Banesa ipet edhe per kohe te shkurte per pushime te mergimtarve

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Shpajz.

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »