SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë për Shitje/Qira në Toukbahqe
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
165212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë gjindet në njërat nga lagjet me te mira dhe me të qeta të kryeqytetit pikërisht ne Toukbahqe.Banesa eshte ndertim i vjeter dhe gjindet ne katin e 3 dhe eshte e mobiluar ne tërësi ,me nje siperfaqe prej 65m2 dhe ka këtë renditje:
1 Dhomë Dite
Kuzhina
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo dhe
1 Ballkon
Çmimi i shitjes: 70.000 Euro ( I Diskutueshem)
Çmimi me Qira: 300 Euro
Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »