SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 120m2 me qira ne Bregun e Diellit mbrapa Res. "Gizi"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
165217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 120m2 me qira ne Bregun e Diellit mbrapa Res. "Gizi".

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite,
- kuzhine,
- tri dhoma te gjumit,
- banjo dhe
- ballkon.
Kati katert.

Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 500euro.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »