SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne SHESH, e Renovuar 230 Euro
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
165222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojmë banesë me qera në qendër të Prishtinës.

Banesa ka: Një dhomë të fjetjes, një dhomë të madhe të ndejës bashk me kuzhinë, një banjo dhe një ballkon me pamje nga sheshi Zahir Pajaziti.

Banesa është e sapo renovuar, ka dritare të reja që izolojne zhurmën dhe nuk lejojne të depërtojë ftohti gjatë dimrit apo të nxehtit gjatë verës. Përvec kësajë banesa ka të instaluar edhe nxemjet qëndrore që në këtë pjesë te qytetit funksionojnë shumë mirë.

Banesa është e mobiluar mirë dhe poashtu ka të gjitha paisjet shtëpiake si: Shporet, frigorifer, makine per larjen e rrobave, termo etj..

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »