SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne Emshir
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes komode me qira ne Emshir, te banesat e Arabve, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 65m2
BAnesa posedon:
- dhome gjumi
-sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- garazh
Qmimi 270 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »