SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet apartament 1+1 te rr Kavajes
Çmimi :
€83,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
165244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 1+1 te Rr e Kavajes perballe me Xhamine . Organizohet ne 1 dhome gjumi ,1 dhome ndenje ,1 tualet ,ballkon.Disponon certifikate pronesie.
Siperfaqe: 74 m2
Cmimi :83900 Euro
Per te vizituar apartamentin dhe per informacione me te plota ju ftoj te kontaktoni ne nr :0698395769
Informata rreth publikuesit
Johana
Tirana, Albania
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »