SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 40m2 te 4llullat ! Delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
165249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa e tipit garsoniere ne qender mbrapa teatrit kombetar me madhesi 40m2 e cila ndodhet ne katin e -lV- me ashensor funksional ku perbehet nga nje dhome,ballkoni,banjo dhe depo.Eshte e mobiluar ne teresi dhe e gatshme per banim,çmimi:200 euro.
Informata:049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »