SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 80m2 ne breg diellit !Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne lagjjen "Bregu i diellit"ofrohet me qira banesa bukur e mobiluar me metrazh 80m2.
Banesa posedon:2 dhoma gjumi me shtreter dysh,qendrim ditor me kuzhine,banjo dhe ballkon.
Çmimi:300€
Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »