SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi dhe biznes me një vend!
Çmimi :
€690,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
165251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi dhe biznes me një vend!

Investo pak, bëje një hap, përfito atë që ke ëndërruar.
Pse mos ta provosh, aty afër ke shkollën, çerdhen, kafiterit e ndryshme!

Gjeje diçka tjetër që nuk ka aty pranë por është e domosdoshme të ketë!

Shitet Shtëpia përballë Shkollës Fillore “Ismail Qemaili”
Posedon:
• 350m2,
• 3.8 ari,
• 2 Katëshe,

Çmimi 690.000Є.

Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »