SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 90m2 te muhaxheret !Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
165253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne lagjjen e "Muhaxhereve"ofrohet me qira banesa me madhesi 90m2 e cila ka kete renditje:3 dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,banjo dhe ballkon.
Eahte ndertim i ri me kushte te mira banimi.
Çmimi sipas marrveshjes.
Informata:049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »