SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa luksoze
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin e 8 dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 wc
1 ballkon

044 240 230, 049 409 406
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »