SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira te kolegji fama ! Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
165255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender te qytetit tek kolegji universitar Fama ofrohet me qira banesa me afat te shkurte dhe te gjate e cila ne perberje te saj disponon:2 dhoma te gjumit,qendrim ditor,kushine me tryezari,banjo dhe 2 ballkona.
Ka qasje jug-lindore me mobilim te kompletuar.
Çmimi:300€
Kontakti:049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »