SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Ulpianë 1200 € / m2
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:10
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
165265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në qendër të kryeqytetit,me një lokacion tejet të mirë ku të gjitha i ka afër si psh: Shkollen Fillore "Hasan Prishtina",Posten e madhe,tregun e gjelbërt etj.Banesa është në katin e 4 dhe ka një siperfaqe prej 60m2 të cilat po ashtu i posedon edhe në fleten poseduese.Banesa po ashtu posedon edhe bodrumin.Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë Dite me Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Koridori
1 Ballkon dhe
1 Banjo
Çmimi: 72.000 Euro
Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »