SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGNECY PENTHOUSE ME QIRA DRAGODAN
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Tarracë Kulmi
ID e produktit :
165267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa(Penthouse)me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Arbëri(Dragodan),kati:I tetë (VIII).
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,banjo,koridor dhe terasë.
Çmimi:600€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »