SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gasonjere me qera te muhaxhert
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
165270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet gasonjere me qera te muhaxhert
Siperfaqe 35m2
Kati II
Gasonjerja ka shtreter 2 dhe 1
Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim
Cmimi 200€
E-0418
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »