SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
165294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka kete rradhitje: dhome gjumi, dhome e ndenjes bashke me kuzhine, ballkon, shpajz, banjo dhe koridor. Banesa eshte e mobiluar.
Adresa: Banesa ndodhet ne lagjen Bregu i diellit, ne Rrugen Hilmi Rakovica, afer Anaderm dhe poliklinikes Zatriqi
Informata rreth publikuesit
Almir
Prishtinë
044549142
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »