SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa duplex 114m2, kati i 4-te, te Qafa
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:04
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
114 m²
ID e produktit :
165321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ekskluzive duplex 114m2, ne katin e 4-te ndertim i shtetit te Qafa. Ka pamje nga qendra e qytetit, eshte e renovuar dhe moderne, ka organizim te hapesires shume te mire, e mobiluar dhe ofron komoditet te larte. Banesa ka keto hapesira:
Perdhesa Duplex:
- salloni me kuzhine e trapezari,
- dhome gjumi
- banjo
- ballkon me pamje nga qendra e qytetit
Kati i pare;
- dhome gjumi per prinder
- paradhome
Parking per veture i siguruar. Banesa eshte me dokumentacion te rregullt me fleteposeduese, perkthimi behet te Noteri.
Qmimi 99.000 euro me mobilje.qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber ++37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »