SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te sante ne Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
165339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen santea kati i 2 me pamje nga parku . Banesa ka 2 dhoma plus sallon edhe kuzhine bashke , 1 banjo dhe shpajzin i cili eshte 8 m2 . Banesa eshte ndertim i vjeter dhe posedon gjithe dokumentacionin , perkthim i menjehershem. Info tel 044 452 757 apo viber 0037744452757

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
044 452 757
Te Santeja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »