SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Drdania
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne lagjen dardania ne sheshin bill klinton me siperfaqe 80 m2 ,banesa eshte e mobiluar ne tersi me pamje nga lindja dhe posedon:

-- sallon me kuzhine
-- dy dhoma gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »