SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira-Qendër-Qafa
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
165344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Lagjen Qafa-Qendër tek objektet banesore të ndërtuara para lufte ose tek kafet e vogla. Banesa gjendet në katin e 9. Posedon 90 m2, me 2 dhoma gjumi, me nje Sallon te Madh ndenje veqmas, me kuzhinë veqmas, 2 Toilete dhe ballkon (që ka dalje ne Sallon dhe në njërën dhomë gjumi) si dhe koridor tjeter ndaras, me hyrje neper Dhoma gjumi,në çdo kohë janë ne funksion 2 lifta, si dhe hyrja e Baneses eshte e pajisur me çip dhe kamerë dhe mjaft e sigurte. Banesa ne fjalë është komplet e mobiluar e lyrë dhe e pastruar ne maximum dhe është shumë e pershtatshme per banim.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »