SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Lagjen Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
ID e produktit :
165350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qera Dardani ,mbi kurriz ,Banesat e gjelberta, kati i pare,102 m2.
Banesa eshte 3 kateshe dhe posedon:
1 Parahyrje
1 Kuzhine
1 Shpajz
1 Sallon (Dhoma e Ndjenjes)
3 Dhoma Gjumi
2 Ballkona
1 Banjo
1 WC
Cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »