SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Lagjen Kalabria (Emshir)
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
165351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira në Kalabri kompleksi Riera, banesa është krejtësisht e mobiluar me orendi të reja dhe e pabanuar deri më tash!
- Kati 8
- 70 m2
Banesa posedon:
- Dhomë dite me kuzhinë
- Dhomë gjumi
- Banjo
- Koridor
- Ballkon
- Cmimi: 270€

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »