SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Lagejn Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen Rr. Muharrem Fejza, kati IV, Posedon dhome dite, 2 dhoma gjumi, kuzhin, koridor, banjo dhe ballkon. e mobiluar me eleganc.
Po ashtu garazh nentoksore dhe depo.
Ashensor nga garazha deri ne banes.Cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »