SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Tophane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
165355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen 64m2 kati i -IV- afer shkolles "MetoBajraktari" lagjja Tophane ne Prishtine banesa ka
dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhinë, nje banjo, nje ballkon, banesa ka kushte luksoze qiramarrsi eshte i obliguar te paguaj shpenzimet e rrymes,ujit,pastrimit si edhe obligimet kolektive te baneses (kartela e ashensorit, dritat e shkallve dhe pastrimi i shkallve) Cmimi 250 euro.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »