SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Parku i Qytetit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
165358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen 70m2 kati i -II- te Parku i Qytetit pran bustit "isakastrati" ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, banjo, ballkon, uje dhe ngrohje 24h, banesa eshte ndertimi i ri dhe e mobiluar. Cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »