SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me iqra ne Lagjen Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jap me qira banesen 80m2 kati -II- lagjja Mati-1 ne Prsihtine banesa ka nje dhome gjumi, nje dhome dite, kuzhine, banjo, korridore, ballkon, parking, Lift, uje dhe rryme 24h. Bnaesa eshte e mobiluar komplet me mobilje moderne. Çmimi 250€

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »