SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira B.diellit te Daxa
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165363
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qira B.diellit te Daxa afer furres Qerimi 1 kati i - III - mobiluar ne teresi dhe ka ket renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Dy Dhoma gjumi
- Dy banjo
- Dy ballkona
- Shpajz
- Koridor
- Garazh


Qmimi 320 Euro
✆ 044/049 358 100 [ Viber ]
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATEA-b
klyscs
A-+
lbeyykekymlz
.
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »