SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE QENDER TE QAFA,85M2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:09
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
165372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në Qender të Prishtines më saktesisht në lagjen Qafa në njëren prej rrugëve kryesore të saj. Banesa pozicionohet në katin e -III- e orientuar me pamje nga rruga, posedon gjithsej 60m2 në dokumentacion(neto), ndërsa faktike dhe të shfrytëzushme rreth 85m2(bruto), në brendësim e saj përbëhet prej Sallonit,kuzhinës, dy dhoma të gjumit,banjo,koridorit si dhe ballkonit.
Vlen të ceket se dokumentacioni është gjithqka në rregull si dhe nuk gjendet Banesa në Hipotek. Përkthim i menjëhershem
Çmimi me marrveshje
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »