SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Mati 1 ndertim i ri
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne lagjen Mati 1, ndertim i ri (kompleksi Princesha ), 100m2, kati i 5-te, gjysem e mobiluar,
Banesa posedon:
- dy dhoma jumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 220 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/641-794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »